Żarówki 12v Automotive

Żarówki 12v Automotive

Model: festoon-2835-6smd Napięcie: DC10-30V Długość: 31 mm, 36 mm, 39 mm, 42 mm Aplikacja do lampki do czytania samochodu, lampa sufitowa samochodu, lampa oświetlenia samochodu
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Model: festoon-2835-6smd

Napięcie: DC10-30V

Długość: 31 mm, 36 mm, 39 mm, 42 mm

Wniosek o lampę do czytania samochodu, lampę sufitową samochodu, lampę rejestracyjną samochodu

QQ图片20180524230152.png


FAQ

P: Który kąt widzenia LED powinienem wybrać?

Odp .: To zależy od aplikacji. Szerokokątne diody LED najlepiej sprawdzają się w zastosowaniach z lampami sygnalizacyjnymi, a wąskie diody LED działają najlepiej w zastosowaniach, w których większość światła ma być.


P: Dlaczego moje kierunkowskazy migają szybko lub wcale?

Odp .: Większość flasherów w samochodach ma charakter termiczny. Gdy świeci się żarówka, zasysa ona prąd przez przekaźnik, a przekaźnik nagrzewa się, a zwora styku zgina się z ciepła wytwarzanego przez prąd. Kiedy zwora zwinie, obwód zostanie odłączony. Następnie lampka kierunkowskazu zgaśnie. Po rozłączeniu zwora ochładza się i powraca do kształtu, ponownie podłączając obwód, a lampa ponownie się zaświeca, a sekwencja powtarza się, co powoduje miganie lampy. Diody LED nie pobierają prądu wystarczającego do rozgrzania i funkcjonowania łącznika przekaźnikowego. Można to rozwiązać na kilka sposobów. Po pierwsze, można użyć przekaźnika elektronicznego, który miga na taktowanym obwodzie zegara, a nie przez działanie termiczne. Sprzedajemy wybrane produkty, które MOGĄ pracować z Twoim samochodem. Będziesz musiał sprawdzić istniejący przekaźnik i ustalić, czy jeden z naszych przekaźników będzie działał w twojej aplikacji. Nie mamy powiązania. Innym sposobem rozwiązania problemu migania jest zainstalowanie rezystora obciążającego na całym obwodzie dotkniętego sygnału skrętu. Rezystor pobiera prąd wystarczający do symulacji normalnej żarówki halogenowej i umożliwia prawidłową pracę normalnego przekaźnika flasher. Jeśli wybierzesz tę metodę, wybierz rezystor obciążenia o tej samej lub wyższej mocy znamionowej, co żarówka halogenowa zainstalowana w tym obwodzie.


P: Dlaczego niektóre samochody nie są w ogóle diodami LED?

Odp .: Jeśli zainstalujesz wiele diod LED we wnętrzu pojazdu i żadne z nich nie świeci, nawet po odwróceniu polaryzacji, może być potrzebny rezystor obciążenia w obwodzie, aby zapewnić wystarczający przepływ prądu, aby spełnić wymagania regulatora oświetlenia w układzie elektrycznym samochodu.


P: Jak długo działają żarówki LED?

Odp .: Żywotność diod LED wynosi 20 000 godzin. Jednak elektronika, która do nich pasuje, może być mniejsza. Gwarancja na te produkty wynosi 2 lata.

Hot Tags: 12V żarówki samochodowe, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, hurtownia, niestandardowe, kup, tanio

Zapytanie

You Might Also Like