Żarówka LED E12 Corn

Żarówka LED E12 Corn
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Żarówka LED E12 E14

Artykuł: E12-2835-51SMD

Napięcie: AC120V lub AC230V

Podstawa: E12

Lumen: 330lm

Materiał: PC + Ceramiczny

CRI: RA80 lub RA70

Moc: 3,5 W

Współczynnik mocy: 0,6

Bez ściemniania

Zobacz anioła: 360 stopni


Korzyść:

1. wysoka przezroczystość, dobre uszczelnienie, klej jest bezbarwny, przezroczysty stan izolacji po utwardzeniu, odporność na żółknięcie dobre właściwości starzenia.
2. Niezbyt mała moc, minimalne zużycie energii, długa żywotność, dobra stabilność, wysoka niezawodność.
3. Dobra monochromatyczność, równomierne i miękkie światło, brak niepożądanych odblasków, wysoka wydajność świetlna, wierność wizualna, brak migotania.
4. Długa żywotność: 30 000 godzin nieprzerwanego używania światła.


Gwarancja

A. Wszystkie towary będą objęte gwarancją przez 2 lata od wysyłki do normalnego użytkowania (8 godzin dziennie jest lepsze).
B. Niewłaściwe użycie (nieprawidłowe napięcie, niewłaściwy zasilacz, niewłaściwy ściemniacz itp.) Nie będzie zagwarantowane.
C. W przypadku problemów z jakością wyślemy bezpłatne zamienniki do żarówek lub innych części zamiennych zgodnie z zamówieniem wraz z następnym zamówieniem.
D. W przypadku uszkodzonych towarów, musisz nas o tym poinformować w ciągu trzech dni po otrzymaniu towaru. Wyślemy ci zamienne części zamienne (żarówki) lub pomożemy w roszczeniu od spedytora.

Idealny zamiennik żarówek halogenowych lub żarówek żarowych i innych ledowych o tym samym napięciu i podstawie śrubowej E12.

Hot Tags: żarówka led e12, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, hurtownia, zindywidualizowane, kup, tanio

Zapytanie

You Might Also Like